Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą kół w pojazdach, czyli sprzedażą i obsługą opon, felg, dętek, zaworów, szpilek, śrub, nakrętek, dystansów i pierścieni centrujących do kół.

Prowadzimy sprzedaż opon nowych oraz używanych do samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych oraz specjalnych takich jak wózki widłowe. Posiadamy również szeroki wybór felg do samochodów osobowych oraz prowadzimy ich naprawę. Naprawiamy również wyząbkowane opony.

Naprawy wykonujemy wyłącznie w oparciu o technologie i tabele napraw zgodne z zaleceniami producentów opon oraz materiałów wulkanizacyjnych – również metodą „na gorąco”. Posługujemy się materiałami naprawczymi marek Maruni oraz Tip-Top.

Na miejscu posiadamy śruby, nakrętki i szpilki do 98% rodzajów pojazdów jeżdżących na naszym rynku, w tym modeli Canter-Fuso, Cabstar, Maxity, czy Land Rover.

Posiadamy dostępne od ręki akcesoria tuningowe – jak: Pierścienie centrujące, dystanse, długie śruby / szpilki do dystansów, dekielki do felg, nakładki ozdobne na śruby, czy naklejki na kołpaki.

Zajmujemy również się serwisowaniem, dobieraniem oraz programowaniem czujników ciśnienia w oponach TPMS.